Zamów wycenę

Kariera

Kierownik Obiektu

Lokalizacja: Gdańsk, Bydgoszcz, Poznań, Jelenia Góra, Kalisz

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie Galerią Handlową
  • Nadzór nad profesjonalnym wykonywaniem usług sprzątania
  • Zarządzanie podległym zespołem, budżetem, procesami, dokumentami
  • Budowanie współpracy z klientami w podległym regionie
  • Podnoszenie kompetencji personelu z technik sprzątających, używania chemii, obsługi maszyn myjących, organizacji pracy

Wymagania:

  • znajomość branży – „szeroko pojęte utrzymanie czystości obiektów” -warunek konieczny,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników
  • umiejętność kontroli jakości i kosztów,
  • umiejętności analityczne
  • znajomość pakietu Ms Office
  • komunikatywność i umiejętność współpracy,
  • biegła znajomość obsługi komputera,
  • prawo jazdy kat. B
  • dodatkowym atutem będą umiejętności interpersonalne

Oferujemy:

  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko z dużą swobodą działania
  • Profesjonalne narzędzia pracy tj. laptop, smartfon, firmowa karta bankowa;
  • Zatrudnienie na Umowę o Pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • Prywatną Opiekę Medyczną, Grupowe Ubezpieczenia
  • Udział w ciekawych szkoleniach, rozwijanie kompetencji menadżerskich
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Formularz aplikacji na stanowisko: Kierownik Obiektu

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Wypełnij i prześlij poniższy formularz.

To pole jest wymagane
Załącz swoje CV
Maksymalny rozmiar załączników (32MB) został przekroczony
Pakar Service Sp. z o.o.

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Pamiętaj, że podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Jednocześnie informujemy Cię, że Administratorem podanych danych osobowych jest Pakar Service spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kielcach, ul. Warszawska 214, lok. 1 i 8
Pamiętaj, że podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.
Ponadto, informujemy, że posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed cofnięciem.
Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO.
Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacyjnego, jednak nie dłużej niż przez okres 6 miesięcy.
Zawsze ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi gdy przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana jest niezgodne z przepisami prawa, do organu nadzorczego (Prezes Urzędu ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).

Zostań naszym partnerem

Napisz do nas

Adres do korespondencji

ul. Skrajna 78G
25-650 Kielce

Biuro handlowe Wrocław

ul. Strzegomska 140A
54-429 Wrocław

Siedziba spółki

ul. Postępu 21A
02-676 Warszawa

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na Twoje pytania

+48 41 361 00 27 /