Zamów wycenę

Kariera

Pracownik serwisu sprzątającego - różne lokalizacje w Polsce

Lokalizacja: Gdańsk, Jelenia Góra, Bydgoszcz, Katowice, Kraków, Poznań, Szczecin, Warszawa, Lublin, Zabrze, Dąbrowa Górnicza, Wrocław

Pakar Service jest innowacyjnym przedsiębiorstwem wykorzystującym szereg nowoczesnych rozwiązań pozwalających na wprowadzenie nowego wymiaru jakości do sektora branży usług porządkowych dla biznesu.

Jakość jest dla nas najważniejsza!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO;

Miejsce pracy: Warszawa, Poznań, Kraków, Gdańsk, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Zabrze, Dąbrowa Górnicza, Jelenia Góra, Wrocław;

Obowiązki: utrzymanie czystości na terenie obiektu i/lub terenie zewnętrznym przyległym do obiektu;

Oferujemy:

  • odzież roboczą i środki ochrony osobistej,

  • pewne zatrudnienie,

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie w zależności od lokalizacji,

  • wynagrodzenie wypłacane zawsze do 10-tego każdego miesiąca z tytułu umowy o pracę lub zawsze do 15-tego każdego miesiąca z tytułu umowy zlecenie,

  • profesjonalne narzędzia pracy i środki czystości,

  • codzienne wsparcie brygadzisty lub kierownika na obiekcie,

  • miłą i życzliwą atmosferę w miejscu pracy;

Wymagania:

  • komunikatywna znajomośc języka polskiego i nadany numer PESEL w przypadku obcokrajowców,

  • mile widziane doświadzcenie w serwisie sprzątającym i obsłusze maszyn myjących,

  • ukończone 18 lat,

  • sumienność, odpowiedzialność, dokładność,

  • dobra sprawność fizyczna i kultura osobista;

Etapy procesu rekrutacji:

1. Rozmowa telefoniczna z rekruterem (5-15 minut)

2. Spotkanie osobiste z kierownikiem lub brygadzistą i poznanie obiektu oraz zespołu (30-60 minut)

3. Decyzja i informacja zwrotna dla kandydata po spotkaniu

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny pod numerem + 48 785236016  (poniedziałek – piątek w godzinach 8:00-16:00) lub przesłanie aktualnego CV klauzulą RODO:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych publicznych). Dz. Urz., UE L Nr 119, s. 1 w celach realizacji zadań związanych z zatrudnieniem. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w/w celach jest Pakar Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Postępu 21A 02-676 Warszawa."

Formularz aplikacji na stanowisko: Pracownik serwisu sprzątającego - różne lokalizacje w Polsce

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Wypełnij i prześlij poniższy formularz.

To pole jest wymagane
Załącz swoje CV
Maksymalny rozmiar załączników (32MB) został przekroczony
Pakar Service Sp. z o.o.

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Pamiętaj, że podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Jednocześnie informujemy Cię, że Administratorem podanych danych osobowych jest Pakar Service spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kielcach, ul. Warszawska 214, lok. 1 i 8
Pamiętaj, że podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.
Ponadto, informujemy, że posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed cofnięciem.
Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO.
Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacyjnego, jednak nie dłużej niż przez okres 6 miesięcy.
Zawsze ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi gdy przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana jest niezgodne z przepisami prawa, do organu nadzorczego (Prezes Urzędu ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).

Zostań naszym partnerem

Napisz do nas

Adres do korespondencji

ul. Skrajna 78G
25-650 Kielce

Biuro handlowe Wrocław

ul. Strzegomska 140A
54-429 Wrocław

Siedziba spółki

ul. Postępu 21A
02-676 Warszawa

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na Twoje pytania

+48 41 361 00 27 /