Zamów wycenę

Aktualności

Jak gwarantujemy jakość naszych usług utrzymania czystości

Poniedziałek, 16 grudnia 2019
Jak gwarantujemy jakość naszych usług utrzymania czystości

Nasze codzienne działania skupiają się nad utrzymaniem wysokiej jakości oferowanych przez nas usług.

Doskonalenie firmy to ciągłe wskazywanie obszarów jej działania, w których zadania powtarzają się według starannie zaplanowanego schematu. Opisanie i wspieranie tego schematu jako procesu biznesowego, pozwala skracać czas kolejnych powtórzeń, eliminować ryzyko błędu oraz poszukiwać zmian, które podniosą efektywność działań i zoptymalizują koszty.

Zdefiniowane procesy wspiera dedykowane oprogramowanie komputerowe stworzone wspólnie z Optima Solutions. Wspieramy procesy począwszy od tak typowych jak księgowość czy zarządzanie kadrami, na działaniach specyficznych dla danej organizacji kończąc. Systematycznie weryfikujemy osiągane korzyści i wprowadzamy kolejne udoskonalenia.

Wykorzystywane oprogramowanie pozwala nam weryfikować czy firma działa zgodnie z określonymi zasadami. Ułatwia kontrolę nad zadaniami do wykonania dając Klientowi wgląd on line do harmonogramu obsługi jego obiektu. Prowadzone w ten sposób zarządzanie procesowe daje nam pewność wzorowej komunikacji z Klientem, a Klientowi poczucie bezpieczeństwa i spokoju.

Zostań naszym partnerem

Napisz do nas

Pakar Service Sp. z o.o.

Biuro handlowe Warszawa

ul. Postępu 21A
02-676 Warszawa

Siedziba spółki

ul. Skrajna 78G
25-650 Kielce

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na Twoje pytania

+48 41 240 61 21 /