Pakar Service - sprzątanie - przede wszystkim jakość

O nas

 

            Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, świadczącym kompleksowe usługi na terenie całej Polski w zakresie sprzątania, prac porządkowych na obiektach oraz terenach zewnętrznych, pielęgnacji zieleni, prac specjalistycznych, ochrony osób i mienia. Jeżeli zaistnieje potrzeba jesteśmy gotowi zarządzać nieruchomością.

            Naszym hasłem przewodnim jest "Przede wszystkim jakość". Wszelkie działania jakie podejmujemy prowadzą do osiągnięcia tego celu przy zachowaniu średnich cen rynkowych.

            Widząc potrzebę poprawy komunikacji między Zarządcą, a firmą usługową stworzyliśmy  szczegółowe procesy, które  pozwalają na monitorowanie bieżącej jakości jak również przesuwania zasobów w miejsca, gdzie są potrzebne, aby utrzymać jakość w każdym miejscu nieruchomości  nie podnosząc kosztów.   W przypadku hoteli procesy te pozwalają  planować i realizować indywidualne potrzeby klienta, co przekłada się na wzrost zadowolonia gości hotelu. 

Zarządzanie procesami ułatwia nam dedykowane oprogramowanie, które według naszych wymagań przygotowała firma Optima Solutions . Zbudowany system jest codziennym narzędziem naszej pracy i gwarantuje jakość realizowanych zadań.

 

Stworzyliśmy również dział kontroli jakości, który w sposób ciągły pozwala na podnoszenie jakości świadczonych usług i zadowolenie klientów.

 

 

 

Zamów bezpłatną
wycenę sprzątania